Maturalne večeri

Bliži se dan koji će obilježiti prijelaz između dva razdoblja u Vašem životu, bezbrižnog djetinjstva i odrastanja, i zrelog doba i početka donošenja ozbiljnih životnih odluka, Vaša «Svečana maturalna večer».

Učinit ćemo sve kako bi Vaša maturalna svečanost bila lijepa uspomena Vama, Vašim roditeljima i prijateljima. S najvećom pažnjom ćemo Vaše povjerenje nagraditi kvalitetnom uslugom, pogodnostima i darovima koji će pridonijeti Vašem zadovoljstvu, te ostaviti niz lijepih uspomena za prisjećanje i prepričavanje u daljnjem životu.

Mjesto:

dvorane izletišta Stara škola
– svečana dvorana – kapacitet 200 osoba
– restoran – kapaciteta 50 osoba
(svečana postava s prostorom za ples)

Vrijeme održavanja:

pon-sub 20.00 – 05.00

Jelovnik:

nudimo Vam bogat izbor Svečanih buffeta ( ponuda na web stranici )

Piće:

1. Kokteli dobrodošlice
2. Konzumacija paketa pića Paket pića uključuje: neograničenu konzumaciju prirodnih i gaziranih sokova i vode, 1/2L kvalitetnog bijelog ili crnog vina po osobi, piva po dogovoru
3. servis donesenog pića gratis ; Servis konobara poslije pola noći uključen u ovu ponudu.

Glazba:

glazba u našoj organizaciji (u izboru 5 kvalitetnih bandova ili DJ).
Stara škola osigurava pozornicu, plesni podij i multimedijalne efekte – korištenje video zida za Vašu PP prezentaciju, zatim korištenje najmodernijih svjetlosnih efekta -light show, profesionalni razglas, dodatni DJ tehničar.
Isto tako možete koristiti naš facebook profil Izletište Stara škola za objavu informacija o Vašoj svečanosti, te nakon iste za objavu fotografija i video zapisa.

Dodatno u ponudi:

– vatromet,
– dodatne dekoracije: baloni, dodatni cvijetni aranžmani, ili dekoracije po Vašoj želji.
– smještaj po potrebi uz posebno povoljne cijene
– animacijske igre ( KARAOKE )
– snimatelji (izrada DVD-a za svakog učenika)
– voditelj programa.

Postava

– ovisno o dvorani: svečani okrugli stolovi za 6-8 osoba, kocka postava 10-12 osoba, pozornica, plesni podij, razglas, klasična i disco rasvjeta

Dekoracija:

cvjetni aranžmani sa svijećama za svaki stol, stolnjaci u boji po Vašem izboru, svečane presvlake za stolice, ostale dekoracije po dogovoru.

Cijena po osobi:

200 – 300 kuna.( zavisi od menija I menija pića.)

Način plaćanja:

ukupni iznos uplaćuje se u gotovini prije samog eventa i to u dvije rate. Prva rata prema dogovoru, druga rata 7 dana prije eventa.

Za sva dodatna pitanja i rezervacije molimo kontaktirajte nas na:
Tel. + 385 (0) 49 228 091
Fax.+ 385 (0) 49 228 904